Проектування

 

 

 

Абсолютний лідер за якістю послуг в Україні ГК GEOTOP пропонує комплексну геологію і геодезію для проектування архітектурних і ландшафтних задумів будь-якого масштабу.

Співпраця з авторитетними компаніями вможливлює проектування нетипових споруд  на вкрай складних платформах. Херсонпроект і Укрінжпроект, "Ideal Project" та Інтерпроект - ми змогли зібрати для кращих фахівців з проектування в Україні.

З ГК GEOTOP проектні можливості виходять на новий рівень:

  • Проектування дизайнерських схем, в т.ч. проектування "з нуля", розробка проектної документації для будівництва або проектування реконструкції об'єкта будь-якої форми власності та рівня складності.
  • Промислове та цивільне будівництво: проектування приватних котеджів або виробничих комплексів, проектування будівель і споруд для торговельних майданчиків, об'єктів різної складності, включно з проектуванням цокольних поверхів та підземнимних комплексів. Проектування торгових майданчиків, у тому числі тих, що спеціалізуються на реалізації харчових продуктів. Проектування спеціалізованих муніципальних споруд.
  • Проектування багаторівневих паркінгів, сховищ, проектування виїмок для відстійників, робота з дозволами.
  • Комплексний моніторинг платформи для проектування будівель на складних ділянках по всій України.
  • З ГК GEOTOP можлива якісна організація всього процесу будівництва, починаючи від проектування, закінчуючи геодезичним контролем кожного етапу та вимірювання параметрів конструкції перед завершенням проекту.

ГК GEOTOP – це проектування без помилок! Ми знаємо, як отримати потрібний результат!