Напевне кожному керівнику великої компанії рано чи пізно доводиться вирішувати питання стосовно необхідності здійснення реєстрації об’єктів інтелектуальної власності. Відповідь на дане питання приходить сама собою після проведення аналізу переваг, які отримує компанія, здійснивши захист своєї інтелектуальної власності. Лаконічно, ці переваги можна описати таким чином :

  • виділення компанії серед наявних конкурентів;
  • збільшення іміджу компанії, посилення авторитету;
  • юридичний захист та велика перевага під час судових розглядів;
  • ексклюзивне використання зареєстрованого інтелектуального права;
  • збільшення собівартості компанії;
  • охорона від незаконної імітації та контрафакту послуг та товарів.

Здійснивши аналіз вище наведених аргументів керівництвом нашої компанії ГК GEOTOP було прийняте рішення здійснити реєстрацію одного з об’єктів нашої інтелектуальної власності – знаку GEOTOP.

Оскільки компанія  ГК GEOTOP працює на основі дотримання законодавства України, нами була проведена робота задля отримання Свідоцтва на знак для товарів та послуг, для усунення можливості використання назви компанії недобросовісними фірмами. Після дотримання усіх вимог, які передбачені законодавством для реєстрації свого права власності на інтелектуальний об’єкт ми отримали Свідоцтво на знак для товарів і послуг № 230425 від 28 серпня 2017 року, на основі якого лише наша компанія має право використовувати знак GEOTOP на законній основі.

Дане свідоцтво засвідчує наше право власності на даний знак та є офіційним охоронним документом покликаним охороняти виключно нашу інтелектуальну власність. Термін дії даного свідоцтва 10 років із моменту видачі.

Варто зазначити, що реєстрації цього права інтелектуальної власності хоч і була кропіткою та не із легких робіт, проте вона забезпечить в першу чергу довіру для наших клієнтів. Оскільки, завдяки даній реєстрації, жодна компанія не вправі використовувати наш знак у своїх цілях. Це забезпечує нашим клієнтам впевненість, що отримуючи послуги у компанії, яка користується нашим знаком GEOTOP вони отримують професійні та якісні послуги по європейським стандартам.

Всі наші старання як у професійному наданні послуг так і в дотриманні вимог законодавства покликані забезпечувати комфорт та надійність під час співпраці із нами. Довіра наших клієнтів – найбільша цінність за наші старання.

Свідоцтво на знак для товарів і послуг

Свідоцтво від Регістра судноплавства

Дозвіл на роботи по бурінню свердловин та маркшейдерські роботи

Кваліфікаційний сертіфікат

Свідоцтво підвищення кваліфікації

Кваліфікаційний сертіфікат

Кваліфікаційний сертіфікат

Кваліфікаційний сертіфікат

Кваліфікаційний сертіфікат

Кваліфікаційний сертіфікат

Свідоцтво про атестацію

Свідоцтво про визнання Geotop Engineering країнами Південної Америки

Свідоцтво про визнання Geotop Engineering країнами у ЄС

Документація юридичного відділу