Початок нашої геолого-геодезичної діяльності

Відразу після становлення України як незалежної держави, група молодих геологів і геодезистів об'єдналася в МК НВП «ТАЛАН» - науково-виробниче геолого-геодезичне підприємство, діяльність якого в ті роки була спрямована на виконання таких затребуваних послуг, як маркшейдерія і геодезія.

У 90-і повним ходом йшла приватизація власності колишнього СРСР, в тому числі великих промислових і аграрних підприємств. У приватну власність переходили заводи і фабрики, шахти і кар'єри, йшло перерозподіл колгоспної власності. Ці перші кроки до капіталізму мали супроводжуватися юридичними і технічними документами, а сама приватна власність потребувала чітко обміряних і зафіксованих документально меж. Це можна було реалізувати тільки за допомогою геодезичних вишукувань, тому геодезія вже тоді стала нашим пріоритетом.

У той же час небаченого розмаху отримала геологічна розвідка і геолого-геодезичні роботи в місцях виявлених родовищ. На гірничодобувних об'єктах стали застосовувати прийняті на Заході стандарти безпечного і економічно вигідного вилучення корисних копалин із земних надр, а дбайливе ставлення до природних ресурсів вийшло на новий рівень. Цими питаннями відає наука маркшейдерія, яка стала другим найважливішим напрямком роботи нашої геолого-геодезичної компанії.

Наші геолого-геодезичні досягнення в XXI столітті

У нове століття наша компанія увійшла, вже маючи колосальний досвід геолого-геодезичних вишукувань, який послужив основою нашого зростання - як з професійної, так і з технічного боку. Ми відкрили власну геологічну лабораторію для дослідження характеристик грунту, обзавелися сучасними вимірювальними геолого-геодезичними приладами, що дозволяють вести високоточні вимірювання, придбали потужну техніку для буріння геологічних інженерних і експлуатаційних свердловин.

Наш колектив поповнив ряди висококласними фахівцями, які мають вищу гірничо-інженерну освіту і досвід роботи в усіх напрямках геолого-геодезичних досліджень. У нашому штаті з'явилися юристи, які стежать за дотриманням всіх норм земельного та будівельного законодавства. Таким чином, провівши реорганізацію нашого підприємства, ми розширили лінійку наших послуг до повноцінного комплексного обслуговування в геолого-геодезичної сфері.

Нашими клієнтами стали успішні українські компанії і корпорації, що працюють в будівництві, сільському господарстві, гірському видобутку і всіх видах промислового виробництва. Крім того, наші фахівці отримали безцінний досвід співпраці в геолого-геодезичної сфері і з великими міжнародними компаніями з Італії (DANIELI), Німеччини (Hochtief), Туреччини (Dogus-Alarko-YDA JV).

Ми сьогодні

На сьогоднішній день ми ведемо свою геолого-геодезичну діяльність на всій території України і в країнах ближнього зарубіжжя. У найбільших містах нашої країни ми відкрили офіси і представництва. Тому ми можемо швидко і якісно провести геолого-геодезичні дослідження будь-якого рівня і напрямку в усіх регіонах.

І нарешті, в 2017 році наше підприємство перетворилося в Групу Компаній GEOTOP, яка стала найбільшим постачальником геолого-геодезичних послуг на території нашої держави. Але навіть зараз ми не зупиняємося на досягнутому, і сьогоднішня наша задача - стати одним з найбільш шанованих і передових геолого-геодезичних підприємств в Європі.