Компанія ГК GEOTOP являється однією із провідних компаній у нашій державі, яка здійснює діяльність щодо надання послуг у сфері інженерних досліджень. Наша компанія постійно розвивається та збільшує межі своєї діяльності, внаслідок чого потребує постійного розширення штату висококваліфікованих працівників, які виконуватимуть роботу на належному рівні.

Питання підбору спеціалістів є одним із пріоритетних для нашої компанії, адже від якості їхньої роботи залежить репутація нашої фірми та як кінцевий результат - задоволення від отриманих послуг наших клієнтів. Тому ми постійно займаємося пошуком нових спеціалістів, які бажають поповнити ряди нашої компанії.

Однією із наших переваг є те, що в нас давно уже успішно функціонує програма стажування для студентів. Ми чудово розуміємо як важко у наш час знайти роботу молодому спеціалісту без досвіду роботи одразу ж після навчання, тому заохочуємо випускників ВНЗ, надаючи їм можливість отримати безцінний досвід та практику, розкрити свій професійний потенціал у нашій фірми безпосередньо під час здійснення діяльності спільно із нашими досвідченими спеціалістами під їхньою егідою. Після успішного проходження такого стажування молодий спеціаліст матиме змогу залишитись на постійне місце роботи у компанії.

Ми постійно знаходимось у динамічному русі, збільшуємо кількість нових спеціалістів, урізноманітнюємо коло послуг, які надаємо, а також розширяємо горизонти діяльності нашої компанії, а саме – відкриваємо представництва у багатьох регіонах. Така динамічна діяльність потребує нових працівників, які разом із нами компанією ГК GEOTOP будуть будувати майбутнє не лише нашої компанії, але і держави в цілому.

Компанія ГК GEOTOP для забезпечення постійного прогресу, системного розвитку та ефективної роботи потребує великої кількості працівників.  

Нам потрібен:

  • Менеджер по роботі з клієнтами
  • Спеціаліст камерального відділу (креслення топографічних зйомок)
  • Геодезист (польові роботи)
  • Інженер-геолог, гідрогеолог
  • Інженер-кошторисник
  • Інженер-проектувальник

Якщо Ви готові співпрацювати із нами, надсилайте будь – ласка своє резюме із зазначенням бажаної посади до нас на електронну пошту - GCgeotop@gmail.com

У випадку відсутності на момент надсилання Вами вакантного місця на яке Ви хотіли б претендувати, ми внесемо Ваше резюме у нашу базу даних і одразу ж після відкриття вакансії розглянемо Вашу кандидатуру та зв’яжемось із Вами.

До зустрічі! Плідної співпраці в компанії ГК GEOTOP.