Початок посівного періоду у аграріїв України пов'язаний з початком важкої, але дуже важливої роботи. Розрахувати обсяги посівного матеріалу, розрахувати бюджет на закупівлю горючих матеріалів, обслуговування комбайнів та іншої техніки. Перевірити угіддя на наявність шкідників, провести заходи по їх усуненню. Величезні зусилля, складна робота. При цьому, зараз кожен фермер, що поважає себе, не працюватиме з мінімальним прибутком, основна мета власника фермерських господарств - максимальне збільшення прибутковості свого бізнесу. Саме тому (за аналогом досвіду західних країн) українські господарники активно вводять в практику методи сучасного освоєння земельних наділів.

Аерофотозйомка - найменш витратний за часом і грошима, базовий спосіб діагностики угідь. Найпростіший і бюджетний варіант максимально швидкого моніторингу стану земель, ідеальний з точки зору швидкості, зусиль та собівартості варіант розрахунку і прогнозування основних показників.

За лічені години або дні (в залежності від площі) можна отримати електронну карту угідь, розрахувати необхідний бюджет для можливого освоєння ділянок. Саме завдяки аерофотозніманню можна швидко і відносно недорого визначити кількість кротячих нір і розрахувати поголів'я їх мешканців, зрозуміти ступінь зараженості іншими шкідниками або довести відсутність цієї проблеми.

Ще один незаперечний плюс аерофотозйомки для потреб агросектора, що проводиться щорічно в однаковий час (сезон), полягає в тому, що після порівняння фотоматеріалів за минулий і цей рік можна зрозуміти динаміку зміни стану територій та, за необхідності, вжити своєчасних заходів щодо запобігання негативним змінам.

Якщо замовляється мультиспектральна аерофотозйомка, мається на увазі зйомка в умовленому світловому діапазоні, можна безконтактним способом зрозуміти орієнтовний процентний вміст азоту, ступінь вологості і навіть засоленість ґрунту. Таким чином, при мінімальних зусиллях досягається максимальний результат.

Отже, результати аерофотозйомки, замовити яку можна по всій території України:

  • перевірка на наявність або відсутність шкідників, пошкодження полів захворюваннями;
  • швидкий і точний розрахунок бюджету на обслуговування сезонної агротехніки;
  • швидкий і точний розрахунок потрібного обсягу посівного матеріалу;
  • максимально швидке складання ідеально точної карти посівних площ для інших потреб;
  • розрахунок кількості органічних добрив, гербіцидів і пестицидів, необхідних для якісного врожаю;
  • розуміння базових даних про насиченість ґрунту вологою, засоленості, інше.

Аерофотозйомка полів - кращий на сьогодні спосіб почати успішну посівну кампанію в Україні.