Аерофотозйомка — це створення панорамного зображення місцевості для проектування або будівництва, чи будь-якого іншого варіанту освоєння земельних ділянок. Без аерофотозйомки неможливо собі уявити сучасне сільське господарство, лінійне будівництво, очищення водойм тощо. Саме завдяки фотографуванню поверхні землі з БПЛА інженери отримують необхідні відомості щодо ділянки, на якій буде реалізуватися їхній проект. Фермери отримують необхідні відомості щодо посівних наділів, а ріелтори — картинку для дистанційного ознайомлення клієнтів з нерухомістю.   

Аерофотозйомка вже давно стала невід’ємною частиною нашого життя, і тим актуальніше тепер звучить питання, коли її треба робити? Влітку, взимку чи восени?

Давайте і ми розберемося, в яку пору року краще починати аерофотозйомку земельної ділянки?

Літня аерофотозйомка незамінна тільки в одному випадку: якщо з її допомогою визначається рівень ураження шкідниками родючих територій. У всіх інших випадках аерофотозйомку краще проводити в холодну пору року, коли рясне листя не заважає аналізувати стан поверхні землі.

Звісно, можна сказати, що малий світловий день та часті тумани можуть ускладнити проведення зйомки у великих масштабах. І це дійсно так, але це не означає, що вибрати хороший і вдалий сонячний день прийнятної видимості буде настільки складно, що процедура буде переноситися нескінченно довго.

Зимова аерофотозйомка допомагає отримати більш інформативне, а тому  — більш цінніше зображення місцевості, а також будівельних об'єктів на ній. Той час, коли дерева скинули листя, тільки ріденькі гілочки можуть перешкодити адекватному аналізу. Саме тому взимку кожен камінчик проглядається просто чудово.

А якщо йдеться про зйомку лінійних об'єктів, таких як магістралі або лінії електромереж? Тут панорамні фотографії, зроблені взимку, є найкращим способом оцінки адекватної картини.

А якщо ми говоримо про аерофотозйомку будівельних об'єктів, починаючи від окремо розташованих будинків, закінчуючи новими будівельними масивами? Тут панорамні знімки, виконані в зимову пору року, також вважаються більш цінними. Завдяки тому, що рослинність і листя дерев не закривають корисний простір, призначений для аналізу.

Час підбивати підсумки? Панорамні зимові фото виходять більш інформативними і більш корисним. Тому не треба чекати літнього сонечка, щоб замовити якісну аерофотозйомку місцевості для будь-яких потреб. Телефонуйте!