Бажаєте дізнатися більше? Є вільні вакансії, а саме: офісна робота, робота з об'єктами (інженерні спеціальності) і на виїзні заходи (польові роботи). Щоб отримати можливість приєднатися до нашої великої сім'ї, відсилається своє резюме на адресу, вказану нижче.

Кар'єра і перспективи

ГК GEOTOP - одна з кращих компаній в Україні, що спеціалізується на наданні послуг з вивчення землеволодінь будь-якої складності. Геологія і геодезія, маркшейдерські роботи і робота з водоймами. З кожним роком обсяг послуг, що надаються компанією збільшується, що зумовлює органічне розширення штату.

ГК GEOTOP - надає абсолютну можливість для професійного розвитку, кар'єри, а ще соціальний пакет, стабільну заробітну плату і впевненість у завтрашньому дні. І звичайно, якісно новий рівень Вашого життя.

Вимоги до кандидатів:

  • профільна професійна освіта;
  • досвід роботи від 5 років (за відсутності досвіду роботи можуть бути розглянуті варіанти);
  • високі моральні якості;
  • висока працездатність;
  • бажання самовдосконалюватися, вміння рости професійно.

Як Ви зможете з нами зв'язатися

Щоб знайти роботу Вашої мрії Вам потрібно скласти правильне резюме і відправити його на електронну адресу GCgeotop@gmail.com.

Якщо до моменту отримання Вашого резюме вакантне місце буде вже зайнято, Вашу кандидатуру буде поставлено в чергу на вакантні у майбутньому посади.

Не втратьте свій шанс отримати по-справжньому перспективну, надійну і стабільну роботу. Наша компанія постійно зростає, тому саме зараз Ви зможете встигнути почати свою успішну кар'єру з ГК GEOTOP.

ГК GEOTOP - Ви можете зробити своє життя кращим.