Група компаній GEOTOP вже давно включила аерофотозйомку місцевості, з метою складання топографічних карт, до переліку послуг, що надаються. Однак нещодавно, завдяки поповненню арсеналу знімального обладнання новітніми моделями безпілотних літальних апаратів (БПЛА), ми вийшли на якісно новий рівень застосування аерофотознімальних технологій.

Значне поліпшення маневреності та технічної оснащеності наших нових БПЛА, в порівнянні з їх «попередниками», дозволило істотно розширити область використання методів аерофотозйомки. Тепер ми можемо запропонувати Вам, в залежності від сфери Вашої діяльності:

  • швидку і точну топографічну зйомку невеликих ділянок місцевості, включаючи ділянки, відведені для будівництва індивідуальних котеджів;
  • геодезичну зйомку споруджуваних або завершених будівництвом окремих об'єктів нерухомості;
  • сільськогосподарську зйомку полів, вирощуваних фермерами та аграрними підприємствами.

Застосування наших БПЛА в цілях підвищення ефективності вирощування сільськогосподарських культур стало можливим завдяки наявності на борту фотоапаратури, оснащеної мультиспектрального сенсорами, які дозволяють їй працювати в інфрачервоному й ультрафіолетовому діапазонах спектру, а також автоматично обчислювати NDVI (нормалізований відносний індекс рослинності). Картування нами, за допомогою новітніх БПЛА, посівних площ дає Вам можливість максимально оперативно отримувати інформацію про стан посівів (відсоток схожості, наявність бур'янів і уражених фітозаболеваніямі рослин). Як показує досвід країн, де можливості БПЛА вже давно використовуються в рослинництві, швидкий аналіз ситуації на полях і негайне внесення відповідних змін до аграрну технологію, сприятливо відбивається на врожайності.