Увага - ШАХРАЇ! Під торговою маркою "GEOTOP" можуть працювати неблагополучні працівники, які знають про авторитетність наших компаній на ринку інженерних вишукувань.

Неякісні інженерні вишукування приводять до значного подорожчання проекту на етапі будівництва.

Всі наші звіти про інженерно-геологічних вишукувань мають Сертифікат Якості.

На жаль, останнім часом абсолютно з різних джерел ми все частіше отримуємо інформацію, що під нашим ім'ям працюють люди по всій території України. Шахраї підробляють печатки та підпису сертифікатів наших інженерів-геодезистів, інженерів-землевпорядників, інженерів-проектувальників - саме ці папери дозволяють надавати послуги з геодезії та геології по всій території України. Саме ці документи повинен запитувати замовник перед укладенням договору на надання послуг.

Будьте уважні!

  • Звітна документація, складена нелегально працює фірмою або людьми взагалі без юр. особи, не має юридичної сили і не зможуть пройти жодну експертизу жодної інстанції.
  • Тільки в одному випадку з 10 результати геологічних і геодезичних вишукувань від нелегальної фірми будуть відповідати реальному стану речей на місцевості, але і ці дані не допоможуть Вам узаконити або ввести в експлуатацію об'єкт. Помилка в геолого-геодезичних вишукуваннях для будівництва - це основна причина експлуатаційної не ефективності нових будівель і споруд.

Як перевірити справжність сертифікату якості?

Щоб перевірити документи за результатами геологічних вишукувань або геодезії від Групи Компаній GEOTOP, вам буде досить мати на своєму мобільному телефоні спеціальну програму, яка читає QR коди. Просканувавши QR код за допомогою звичайного мобільного телефону, ви зможете перевірити справжність документа і отримати всю необхідну інформацію про сертифікат виконавця.