Компанія ГК GEOTOP іде у ногу із часом та усвідомлює важливість захисту у період сьогодення свого права власності, а саме – інтелектуального права власності.

Керівництво компанії прийняло рішення створити свою торгову марку задля захисту інтересів компанії від можливої недобросовісної конкуренції та з метою захисту прав наших клієнтів, котрі користаючись послугами нашої торгової марки будуть впевнені у якості отриманих послуг.

Створення нами власної торгової марки переслідує насправді декілька бажаних для нас цілей, а саме:

  1. Завдяки власній торговій марці ми зможемо виділити саме свої послуги серед ідентичних послуг інших компаній.
  2. Торгова марка ГК GEOTOP надаватиме для наших клієнтів певне коло гарантій під час отримання послуг та відповідну їхню якість.
  3. Існування торгової марки ГК GEOTOP допоможе ефективніше захистити наше право власності у суді, якщо його хтось захоче порушити
  4. Торгова марка слугуватиме ефективними елементами рекламної компанії ГК GEOTOP, адже саме вона слугуватиме єднальним містком завдяки якому споживачі отримуватимуть інформацію про наш послуги й одночасно допомагатиме нам стимулювати та зберігати попит на них.

Створення нами своєї торгової марки є необхідною потребою як для нас, так і для наших споживачів. Адже завдяки їй ми звернемо увагу потенційних споживачів на наші послуги, привернемо до себе їх, а вони в свою чергу скориставшись нашими послугами під нашою торговою маркою, отримавши якісний результат надалі будуть мати впевненість, що те коло послуг, які надаються під цією торговою маркою, завжди буде для них якісною та професійною.

Власна торгова марка дозволить нашим клієнтам швидше зорієнтуватися з-поміж широкого коло фірм, які надають ідентичні послуги та обрати саме нас.

Компанія ГК GEOTOP дуже цінує своїх споживачів, усі наші старання здійснюються з однією метою – щоб скориставшись нашими послугами Ви не втратили нас серед інших фірм.