Наша компанія, яка в першу чергу проводить свою діяльність із головною метою – задовольнити потреби своїх клієнтів, демонструє плоди своєї діяльності, як говориться : не словом, а ділом. Одним з останніх таких результатів є проведення об'ємного спектра робіт на замовлення ТОВ “Еліос Стратегія”.

Оскільки, жодні слова не передадуть весь професіоналізм та трудолюбивість наших спеціалістів, хочемо продемонструвати вам нашу боєздатність завдяки аналізу нашої клопіткої та непростої роботи, а саме:

  1. Херсонська область Генічеський район. В процесі виконання цього замовлення нашими спеціалістами було проведено буріння, загальний об’єм якого складає 120 м. Хотілося б також звернути увагу на якісно виконану нами топографічну зйомку М1: 500.
  2. Одеська область. З метою проектування сонячної електростанції ми здійснили ряд інженерно-геологічних та топографо – геодезичних робіт, а також було виконане буріння, загальний обсяг якого склав 96 м., та топографічна зйомка М1: 500.
  3. Херсонська область Голопристанський район. Спеціалістами компанії ГК GEOTOP належним чином було виконано ряд вишукувань та робіт ( інженерно – геологічних та топографо – геодезичних), завдяки яким було отримана дані, що заклали основу для проектування сонячної електростанції. Під час виконання цього замовлення, нами було також проведено буріння, загальним обсягом 240 м., а також топографічна зйомка М1:500.
  4. Херсонська область Цурюпінський район. Виконуючи роботу у даному регіоні, спеціалісти нашої компанії здійснили ряд професійних послуг, котрі є обов’язковими для проектування сонячних електростанцій, а саме: інженерно – геологічні вишукування, топографо – геодезичні роботи, буріння, загальним обсягом 150 м., та топографічну зйомку М1:500.

Саме завдяки тому, що наші замовники усвідомлюють актуальність встановлення сонячних електростанцій та залучають нас до цієї високої мети, ми вже давно розвиваємось у цій сфері та на сьогодні являємось лідерами по якісному наданню послуг у цій галузі.