Основний вектор політики розвитку успішних підприємств України сьогодні - це перехід на енергозберігаючі технології, які включають в себе також і технології мінімізації нанесення шкоди навколишньому середовищу. Якісні комплексні інженерно-геологічні вишукування для будівництва котельні з установкою парового котла - це перший крок на шляху до фінансової автономності будь-якого підприємства і рентабельності його проектів.

ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» зводить нову котельню, в якій буде встановлений паровий котел потужністю 22,9 МВт. Вишукування для будівництва комплексу обігріву від GEOTOP.UA (ТМ ГК GEOTOP) включають в себе:

  • буріння 6 свердловин до 20 м;
  • вилучення зразків ґрунтового матеріалу, ґрунтових вод для проведення фізико-хімічної експертизи у спеціалізованих лабораторіях;
  • складання звіту, який включає в себе інформацію про справжній стан об'єкта і хронологічний прогноз про можливі зміни під впливом типових для Запорізької області природних факторів.

Вишукування під котельню - що вивчають лабораторії ГК GEOTOP

Щоб заздалегідь визначити найбільш ймовірний спосіб поведінки основи під час будівельних робіт і в процесі експлуатації вже зведеної конструкції, за допомогою інженерних вишукувань вивчається:

  • фізико-хімічний склад основи;
  • кількість і якість включень платформи;
  • активність кожен прошарку ґрунту, в залежності від умов;
  • спосіб взаємодії нашарувань ґрунту між собою.

І це обов'язково, адже без розуміння платформи неможливо бути впевненими в експлуатаційної адекватності майбутнього об'єкта. Тільки завдяки вивченню ґрунту можна зрозуміти, з яких нашарувань він складається, ступінь активності та схильність до деформації, а також спрогнозувати характер поведінки основи після введення в експлуатацію об'єкта.