Стратегія ГК “Геотоп” - це втілення в життя нашого бачення геолого-геодезичних вишукувань, як основи для безпечної життєдіяльності, раціонального використання земних надр, збереження екології і зростання економіки нашої країни. Рухаючись до мети, ми керуємося системою цінностей, серед яких виділяються наші сьогоднішні і майбутні клієнти, а також наша команда.

В першу чергу ми ставимо стратегічні завдання, які спрямовані на становлення нашої компанії як лідера серед постачальників геолого-геодезичних послуг в Україні. Ми прагнемо до довгострокового партнерства і хочемо, щоб наші цінності служили не тільки тут і зараз, а й на благо майбутніх поколінь, і ось як ми це робимо.

Турбота про екологію

Грамотно проведені геолого-геодезичні дослідження сприяють використанню природних ресурсів з максимальною ефективністю і низьким рівнем ризику порушення екологічного балансу. Тому ми працюємо, спираючись на технічні та законодавчі норми захисту навколишнього середовища і раціонального використання земних надр. Крім того, наші фахівці уважно стежать за науковими і практичними досягненнями західних колег в сфері геолого-геодезичних досліджень для збереження екології нашої планети, і активно застосовують нові знання на практиці.

Створення безпечного простору

Ми живемо в штучно створеному просторі, яке складається з житлових і громадських будівель, об'єктів інфраструктури, промислових і енергетичних підприємств, сільськогосподарських комплексів і так далі. Ми працюємо в офісах і на заводах, в кар'єрах і шахтах, їздимо по залізницях і автострадах, а наші діти ходять в школи і дитячі сади. Все це повинно бути побудовано надійно, стійко і безпечно. Саме так працюють наші геолого-геодезичні послуги для будівництва будівель і інженерних споруд.

Наші геолого-геодезичні дослідження призначені для всіх основних видів господарської діяльності людини - від будівництва приватних житлових котеджів до зведення великих промислових і стратегічних об'єктів. Ми проводимо геолого-геодезичні дослідження і для сільського господарства, і для оборонного комплексу нашої країни.

Впровадження інноваційних геолого-геодезичних технологій

З кожним роком досягнення науки і техніки, а також цифрових технологій виходять на новий рівень. Ми йдемо в ногу з часом і постійно оновлюємо і поповнюємо наш арсенал новою апаратурою та технікою для ведення геолого-геодезичних досліджень, а також сучасним програмним забезпеченням для обробки даних. Сьогодні в нашому розпорядженні є:

  • новітня лабораторія для випробувань грунту;
  • електронне обладнання для польових геолого-геодезичних вишукувань;
  • ПО для швидкісної обробки геолого-геодезичних даних і побудови 3D моделей;
  • дрони і цифрова апаратура для ведення аерофотозйомки.

Ці та інші інструменти допомагають нам проводити геолого-геодезичні дослідження, що відповідають західним та загальносвітових стандартів.

Орієнтація на клієнта

Проводячи переговори з нашими клієнтами, ми намагаємося максимально виявити їх потреби, щоб надати їм комплексне геолого-геодезичне обслуговування з метою економії їх часу та коштів. Звертаючись до нас, замовник отримує не тільки професійне виконання його насущних завдань, а й вирішення технічних проблем, про існування яких він, можливо, і не підозрював. Наші фахівці працюють точно і швидко, відповідно до планів замовника, а ціни на наші геолого-геодезичні послуги настільки гнучкі і демократичні, що цілком влаштують і великих промисловців і приватних осіб.

Професійний ріст

ГК “Геотоп” пред'являє найвищі вимоги до рівня професійної підготовки фахівців в області геолого-геодезичних вишукувань. У нас працюють співробітники, які закінчили кращі технічні ВНЗ нашої країни, в тому числі випускники Національного гірничого університету. У нашій команді є не тільки висококваліфіковані інженери - геологи і геодезисти, - але і добре підковані юристи по частині земельного права.

Все геолого-геодезичні дослідження ведуться досвідченими сертифікованими фахівцями, які постійно працюють над підвищенням рівня своєї кваліфікації в цій справі. Наші представники є неодмінними учасниками всіх наукових зльотів і конференцій, присвячених питанням геології, геодезії, екології та охорони природного надбання не тільки нашої країни, а й нашого спільного дому - планети Земля.